Рейтинг

Система відбору до дорослої національної збірної команди України.

            Відповідно до  Положення про відбір, комплектування та формування збірної команди ВГО «Українська федерація карате», та Протоколу № 8 Спортивного комітету від 18 березня 2019 р. була затверджена наступна система відбору до національної збірної України для участі в Чемпіонаті Європи 2020 та Чемпіонаті Європи серед регіонів 2020

I.      На Чемпіонаті України 2019 відбираються по чотири кандидати до національної збірної в кожній категорії серед чоловіків та жінок.

II.     Визначення першого номера  категорії відбувається після проходження трьох етапів Karate1 Premier League: Salzburg 2019, Paris 2020,  Dordrecht 2020.

III.    Кандидат, який посів найвище призове місце на одному з цих турнірів, автоматично стає членом національної збірної. Якщо двоє і більше кандидатів мають в своєму активі призові місця однакового рівня,  перевага надається кандидату у якого більше призових місць на турнірах вказаних в п. ІІ. Якщо ж за даним критерієм кандидати рівні,  пріоритет надається спортсмену з вищим поточним рейтингом  Karate1 в 2020 році. У випадку, якщо в категорії жоден з кандидатів не посів призового місця на турнірах вказаних в п. ІІ., перший номер категорії визначається на підставі результатів Чемпіонату України  2019 року.

IV.    Склад учасників для участі в командних змаганнях з куміте визначається окремим рішенням Спортивного комітету.

V.     Склад команд для  участі в Чемпіонаті Європи серед регіонів 2020 року визначається окремим рішенням Спортивного комітету.


Система відбору до кадетсько-юніорської збірної команди України

            Відповідно до  Положення про відбір, комплектування та формування збірної команди ВГО «Українська федерація карате», та Протоколу № 8 Спортивного комітету від 18 березня 2019 р. була затверджена наступна система відбору до збірної України серед молоді до 21 року, кадетів та юніорів для участі в Чемпіонаті світу 2019 серед молоді до 21 року, кадетів та юніорів:

I.      На Чемпіонаті України серед молоді, кадетів та юніорів (вересень 2019) відбираються по чотири кандидати до збірної в кожній категорії серед кадетів, юніорів та молоді до 21 року. . Серед спортсменів, що посіли треті місця вищий рейтинг має той, хто програв переможцю.

II.     Визначення першого номера серед чотирьох кандидатів до збірної відбувається за результатами виступу на міжнародному турнірі 14th Euro Grand Prix – Pilsen, який відбудеться 28-29.09.2019 в м. Плзень (Чехія).

III.    Кандидат, який посів найвище призове місце в своїй категорії на вищезазначеному турнірі автоматично стає членом збірної України (за виключенням ситуації описаної в п. ІV). У випадку, якщо в категорії жоден з кандидатів не посів призового місця перший номер категорії визначається на підставі результатів Чемпіонату України серед молоді, кадетів та юніорів 2019 року.

IV.    Для кандидатів серед молоді до 21 року, які посіли призові місця на турнірах серії  Karate1 Premier League 2019 в Стамбулі або Ханау, діє наступне правило: спортсмен, який посів найвище призове місце на одному з цих турнірів, автоматично стає першим номером збірної серед молоді, незважаючи на результати показані на турнірі в Чехії.

 Відповідно до  Положення про відбір, комплектування та формування збірної команди ВГО «Українська федерація карате», та Протоколу № 8 Спортивного комітету від 18 березня 2019 р. була затверджена наступна система відбору до збірної України серед молоді до 21 року, кадетів та юніорів для участі в Чемпіонаті Європи серед молоді до 21 року, кадетів та юніорів 2020 та Чемпіонаті Європи серед регіонів 2020:

I.      Кандидатами до збірної можуть бути лише спортсмени-призери Чемпіонату України, який відбудеться в вересні 2019 року у місті Донецьк. Серед спортсменів, що посіли треті місця вищий рейтинг має той, хто програв переможцю. При цьому допускаються їх переходи у інші вікові та вагові категорії. Рейтинг кандидата, який перейшов в іншу категорію є мінімальним.

II.     Визначення першого номера серед чотирьох кандидатів до збірної відбувається за результатами виступу на міжнародному турнірі, який буде призначений окремим рішенням Спортивного комітету (строки турніру: грудень 2019 року). Призер Чемпіонату світу серед молоді до 21 року, кадетів та юніорів 2010 року, який залишається у своїй категорії на Чемпіонат Європи серед молоді до 21 року, кадетів та юніорів 2020 року автоматично стає  членом збірної України.

III.    Кандидат, який посів найвище призове місці в своїй категорії на вищезазначеному турнірі автоматично стає членом збірної України (за виключенням ситуації описаної в п. ІІ та п. ІV). У випадку, якщо в категорії жоден з кандидатів не посів призового місця, перший номер категорії визначається на підставі відбору до Чемпіонату світу 2019 року, якщо ж перший номер збірної на Чемпіонаті світу 2019 вибув у іншу категорію, то на підставі результатів Чемпіонату України серед молоді, кадетів та юніорів 2019 року.

IV.    Для кандидатів серед молоді до 21 року, які посіли призові місця на турнірах серії  Karate1 Premier League 2019 в Стамбулі, Ханау чи Зальцбургу, діє наступне правило: спортсмен, який посів найвище призове місце на одному з цих турнірів, автоматично стає першим номером збірної серед молоді (за виключенням ситуації описаної в п.ІІ)..

V.     Склад команд для  участі в Чемпіонаті Європи серед регіонів 2020 року визначається окремим рішенням Спортивного комітету.